دپارتمان آموزش جوشکاری

گروههای مقالات

دپارتمان آموزش جوشکاری
کلیه افرادی که تمایل دارند در زمینه جوشکاری co2، جوشکاری آرگون و موارد مشابه فعالیت کنند می توانند با استفاده از دورههای آموزشی جوشکاری در دپارتمان جوشکاری آموزشگاه فنی و حرفه ای ستاره خلیج فارس (با مجوز رسمی از فنی و حرفه ای کشور) مهارت لازم را در این کسب و کار بدست آورند.
از جمله دوره های آموزشی دپارتمان جوشکاری ستاره خلیج فارس می توان به: دوره آموزش جوشکاری برقsmaw، دوره آموزش جوشکاری co2 «جوشکاری mig, mag»، دوره آموزش جوشکاری آرگون(tig)، دوره آموزش جوشکاری فلزات رنگی(آرگون)، دوره آموزش جامع جوشکاری، دوره آموزشی بازرسی جوش و دوره تدوین wps-pqr اشاره کرد.

شما می توانید در ادامه این مطلب لیست دوره های آموزشی آموزشگاه ستاره خلیج فارس در دپارتمان جوشکاری را مشاهده نمایید. جهت شرکت در هر یک از دوره ها، روی عنوان دوره آموزشی مورد نظر از دپارتمان جوشکاری، کلیک نمایید تا اطلاعات مربوط به هر دوره آموزشی را مشاهده نمایید.

جهت ثبت نام می توانید به صورت آنلاین در صفحه جزئیات دوره آموزشی انتخابی از دپارتمان جوشکاری، کلاس مورد نظر را انتخاب و ثبت نام نمایید یا با شماره تلفن 07633674211تماس بگیرید.

شرکت در دوره های تخصصی دپارتمان جوشکاری مجتمع فنی و حرفه ای ستاره خلیج فارس امکان جذب سریع در بازار کار را برای شما میسر می سازد.

 

1403/3/7

دوره اموزش جوشکاری برق

اطلاعات تماس

آدرس : بندرعباس - گلشهر جنوبی - خیابان ترمینال - جنب کلانتری 14
تلفن : 07633674211
فکس : 07633674378
ايميل : saeedehparniam67@yahoo.com
موبايل : 09173586215,09924209366

نمادها

درباره ما

 آموزشگاه ستاره خليج فارس آموزشی با هدف توسعه و کاربردی نمودن آموزش و ارتقاء سطح کمی و کیفی صنعت و هنر تاسیس شد
خوشبختانه در حال حاظر این موسسه به عنوان اولین و بزرگترین آموزشگاه فنی در بندرعباس با کارگاه های مجهز و کاملا به روز رسانی شده توانسته است نقش موثری در آموزش داشته به طوری که امروز جایگاه این قبیل آموزش ها در نظام آموزش فنی حرفه ای کشور غیر قابل انکار می باشد.
لازم بذکر است کارآموزان این موسسه در کلیه صنایع باعث افتخار این مجموعه میباشند و تلاش و پشتکار این عزیزان در حرفه آموزی و ورود به بازار کار قابل تقدیر است.
 

خبرنامه

ارسال