تکثیر و پرورش گلهای آپارتمانی

تکثیر و پرورش گلهای آپارتمانی
تکثیر و پرورش گلهای آپارتمانی

تکثیر و پرورش گل هاي آپارتماني شغلی است از گروه کشاورزی ، حرفه امور باغی که وظايفي ازقبیل انتخاب گلخانه مناسب جهت پرورش گیاهان آپارتماني،استفاده از تاسیسات در گلخانه و كنترل عوامل موثر در پرورش اين گیاهان ، نحوه تقسیم بندي اين گیاهان، تهیه مخلوط خاک مناسب، تکثیر گیاهان آپارتماني، تغذيه و كود دهي ، كنترل آفات و بیماريها، نگهداري و مراقبت هاي لازم، دورگ گیري و مبارزه با آفات و بیماري و همچنین بازاريابي گیاهان آپارتماني ميباشد. که با مشاغلی همچون تولید کنندگان، گلخانه داران و کارشناسانی که در این حوزه فعالیت دارند در ارتباط می ب اشد .

آموزشگاه فنی و حرفه ای ستاره خلیج فارس در بندرعباس برترین و مجهزترین گلخانه ها را جهت رشته های گلخانه ای تدارک دیده است. 
کارآموزانی که به این رشته علاقه دارند میتوانند جهت بازدید و شرکت در دوره به آموزشگاه مراجعه نمایند. 
مدت زمان دوره: یکماه                تایم کلاس: روزهای فرد    ساعت : 17 الی 19    با ارائه گواهینامه بین المللی فنی و حرفه ای

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

اطلاعات تماس

آدرس : بندرعباس - گلشهر جنوبی - خیابان ترمینال - جنب کلانتری 14
تلفن : 07633674211
فکس : 07633674378
ايميل : saeedehparniam67@yahoo.com
موبايل : 09173586215,09924209366

نمادها

درباره ما

 آموزشگاه ستاره خليج فارس آموزشی با هدف توسعه و کاربردی نمودن آموزش و ارتقاء سطح کمی و کیفی صنعت و هنر تاسیس شد
خوشبختانه در حال حاظر این موسسه به عنوان اولین و بزرگترین آموزشگاه فنی در بندرعباس با کارگاه های مجهز و کاملا به روز رسانی شده توانسته است نقش موثری در آموزش داشته به طوری که امروز جایگاه این قبیل آموزش ها در نظام آموزش فنی حرفه ای کشور غیر قابل انکار می باشد.
لازم بذکر است کارآموزان این موسسه در کلیه صنایع باعث افتخار این مجموعه میباشند و تلاش و پشتکار این عزیزان در حرفه آموزی و ورود به بازار کار قابل تقدیر است.
 

خبرنامه

ارسال